Vastgoedvergelijker E-magazine mei online!
Het Vastgoedvergelijker.nl E-magazine van deze maand staat, zoals u mag verwachten, weer boordevol nieuws, research, columns
en bedrijfsreportages.
Ook deze maand beginnen we met een kort nieuwsoverzicht.
In zijn column YES We Rent! neemt Taco Ulrich, directeur Westplan ons mee naar de Amerikaanse huurwoningenmarkt.
ECC Invest feliciteren we met het winnen van de Beste Vastgoedfondsfonds Aanbieder 2011 Award Publieksprijs.
BDO directeur Arjan Endhoven gaat in zijn column in op de ingrijpende wijzigingen op het recht op de aftrek van btw en leegstand.
Overdrachtsbelasting bij verkrijging participaties vastgoedfonds.
Rogier Hentenaar, hoofdredacteur Vastgoedjournaal geeft een suggestie voor de beste locatie voor nieuw Amsterdams topinstituut.
Scope constateert in haar column een afwachtende houding van vastgoedbeleggers in het eerste kwartaal.
Door Redactie | Gepubliceerd op 8 mei 2012
Tags: Arjan Endhoven, ECC invest, Mei, Rogier Hentenaar, Scope, Vastgoedvergelijker magazine, Westplan.


